Luxusní hodinky Berlinale

Luxusní hodinky Askania "Berlinale" jsou dokonalou kombinací obrazu, místa a času - stěžejních prvků charakterizujících film, červené koberce a záři reflektorů. Jde o striktně limitovanou sérii 58 kusů hodinek Askania Berlinale vyrobených k 58. ročníku mezinárodního filmového festivalu Berlinale.

Doporučujeme

Berlinale 788

Cena: 108 000,00 Kč

Novinky

Berlinale 788

Cena: 108 000,00 Kč

Produkty zařazené v kategorii Berlinale

Stránkovat po 20

Berlinale 788

Dostupnost: SklademDo 5 kusů Cena: 108 000,00 Kč

Luxusní hodinky Berlinale 788 ze striktně limitované editace vydané u příležitosti konání 58. ročníku filmového festivalu v Berlíně....

Top produkt Novinka

Hodinky Askania Berlinale - záře filmového festivalu

Askania hrdě představuje oficiální hodinky  58. ročníku Berlínského mezinárodního filmového festivalu Berlinale.  Společnost Askania má silnou tradici ve filmovém průmyslu. V roce 1920 byla UFA (Universum Film AG) a další filmové společnosti vybaveny kamerami s optikou Askania. Dnes již klasické šlágry jako "Blaue Der Engel" (Modrý anděl) s pohádkovou Marlene Dietrich byly natočeny právě s technologií Askania.

Berlínský mezinárodní filmový festival, je jeden ze světových nejprestižnějších a nejnavštěvovanějších. Koná se každý rok v únoru, a to již od roku 1951. Porota rozhoduje o filemch z celého světa. Ceny se jmenují Stříbrný a Zlatý medvěd (medvěd je symbolem Berlína).

Berlín - kosmopolitní, vzrušující město kultury s mezinárodní věhlasem. Ve středu toho všeho: Berlinale - nejen pro město je největší kulturní akcí, ale také jedním z nejdůležitějších dat pro mezinárodní filmový průmysl v kalendáři.

Berlinale je rozdělen do několika oddílů, z nichž každý má svůj vlastní jedinečný profil: velké mezinárodní filmy, nezávislé a art produkce v Panorama, filmy pro mladé publikum v sekci Generation, nejvíce vzrušující německá filmová produkce v Perspektive Deutsches kině, důkladný pohled na filmy ze vzdálených zemí a experimentální formy ve fóru. Program je doplněn o tematické retrospektivy a pocty, které se zaměřují na díla významných postav filmové historie.

Mezinárodní filmový festival v Berlíně sám sebe chápe jako výkladní skříň, co se děje v kině, ale také jako herce a propagátora na mezinárodním filmovém obvodu. Ať už prostřednictvím filmovů a tematické spolupráce s jinými kulturami - Berlinale nabízí nepřeberné množství forem spolupráce a kreativní interakce.

Umělce z celého světa to láká do Berlína a mnozí považují Berlín neoficiálním hlavním městem německého filmu. V neposlední řadě, Berlín zachytil představivost bezpočtu filmových tvůrců. Znovu a znovu, město sloužilo jako kulisa pro velkou produkci stříbrného plátna a často se stávalo samo tajemstvím jako protagonista filmu.

Rychlý kontakt

AirFun.cz - Luxusní hodinky nejen pro piloty

info@airfun.cz

Telefonicky na lince:
776 679 946 (Po-Pá 9:00-17:00)