Vánoční dárek pro Vaše rodiče

Ačkoliv v kalendáři je na stránce teprve konec října, ani se nenadějeme a budou tu Vánoce. Spousta z nás již nyní přemýšlí, jakými vánočními dárky letos potěší své nejbližší. Pokud i Vy jste na tom podobně, můžeme Vám dát jednu cennou radu.

Navštivte webové stránky společnosti Firmy na zážitky. Na této webové stránce www.firmanazazitky.cz/originalni-vanocni-darky/ totiž najdete řadu cenných typů ke koupi vánočních dárků. Letos můžete potěšit Vaše nejbližší jinak než v minulých letech. Zatímco dříve jste jim darovala hmotné dárky, tentokrát na řadu přijdou dárky v podobě zážitků. Vybírat můžete z pestré palety adrenalinových dárků i zážitkových pobytů.

Pokud si rádi pochutnáte na dobrém jídlo, pak se tím pravým dárkem pro Vaše rodiče může stát gurmánský zážitek.Chcete-li dopřát Vaší mamince chvíle odpočinku ve wellness centru, pak jí darujte některou z nabízených masáží. V Asia Beauty pro ženy budete v péči skutečných odborníků.

Velmi oblíbený je také vánoční dárek pro maminkuv podobě balíčku Wellness pro ni. Tento balíček jí umožní přijít na jiné myšlenky a dopřát si tak zasloužený odpočinek. Během dnu ve Wellness se může nechat hýčkat téměř pět hodin nejrůznějšími masážemi, koupelemi i peelingem. Koupel ve vířivé vaně i sauna jsou součástí tohoto balíčku. Výjimkou není ani samarium, které představuje příjemnou alternativu klasické finské sauny s nižší teplotou a vyšší vlhkostí.

S vánočním dárkem pro tatínka v podobě romantického pobytu s ochutnávkou vín v Roudnici nad Labem uděláte radost nejen Vašemu otci, ale také Vaší mamince. Při romantické večeři ve dvou budete moci ochutnat sedm odrůd z hotelové vinice.

Vloženo: 24.10.2014 08:26

Rychlý kontakt

AirFun.cz - Luxusní hodinky nejen pro piloty

info@airfun.cz

Telefonicky na lince:
776 679 946 (Po-Pá 9:00-17:00)